طراحی سایت 0 تا 100 با تیم محمد جانبلاغی


امکان نمایش نمونه کارها بیشتر
یکی دیگر از دلایل اهمیت طراحی سایت این است که وقتی شما یک سایت خاص برای کسب و کار خود دارید، می توانید تجربه و نمونه کارهای خود را به طور نامحدود با دیگران به اشتراک بگذارید.

داشتن وب سایت نشانه مهارت شماست!
واقعیت این است که در جامعه ما داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری نشانه مهارت این فروشگاه یا شرکت است! در واقع اگر نتوانید یا نخواهید برای خود یک وب سایت داشته باشید، آن وقت متوجه خواهید شد که مخاطبان شما فکر می کنند شما در زمینه کاری خود ضعیف هستید! به همین دلیل است که اولین نیاز برای پیشرفت شغلی شما ایجاد یک وب سایت حرفه ای است.

تبلیغات و بازاریابی مقرون به صرفه
برای داشتن وب سایت خود به سه جزء اصلی نیاز دارید. این سه جزء عبارتند از: هاست، دامنه و طراحی سایت. به طور کلی در ابتدا خرید هاست و دامنه هزینه زیادی ندارد و تنها نیاز به تمدید سالانه دارد. اما بیشتر هزینه ها صرف طراحی سایت می شود. بد نیست بدانید که این هزینه نیز تنها یک بار پرداخت می شود.

بنابراین با قیمتی مناسب، سایتی را دریافت می کنید که منبع درآمد شماست و می توانید از آن برای بازاریابی و تبلیغ کسب و کار سنتی خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که اکثر صاحبان مشاغل آنلاین با تلاش خود توانسته اند در چند ماه اول هزینه ای را که برای طراحی وب سایت خرج می شود بدست آورند.

طراحی سایت مقرون به صرفه
سهولت بازاریابی
واضح است که تبلیغات در دنیای دیجیتال آسانتر، موثرتر و سریعتر است. همچنین می توانید با استفاده از خدمات آنلاین مانند گوگل ادز و بهینه سازی سایت، کسب و کار خود را رونق بیشتری بخشید. خدمات گوگل ادز به شما این امکان را می دهد که با قرار گرفتن در صفحه اول جستجوی کلمات کلیدی گوگل، حساب خود را پرداخت و شارژ کنید. تا زمانی که حساب کاربری شما معتبر باشد، این روش تبلیغات ادامه خواهد داشت و کاربران بیشتری از سایت شما بازدید خواهند کرد. لازم به ذکر است که گوگل ادز یکی از معدود راه های بازاریابی در دنیای وب است و همچنین می توانید از روش های بازاریابی زیادی استفاده کنید.

حتما بخوانید: UX چیست و چه بخش هایی دارد؟
نام تجاری
با یک سایت استاندارد و اصولی می توانید خدمات و محصولات خود را به هزاران مخاطب ارائه دهید. این کار باعث افزایش اعتبار کسب و کار شما می شود و در نهایت به نقطه ای خواهید رسید که شهرت تجاری زیادی کسب خواهید کرد. به این ترتیب می توانید یک برند شناخته شده برای خود داشته باشید و کسب و کار خود را ارتقا دهید.

برای راه اندازی یک کسب و کار به سرمایه زیادی نیاز ندارید
همانطور که احتمالا می دانید راه اندازی یک کسب و کار در دنیای امروز هزینه های بالایی دارد، مانند اجاره یا رهن فروشگاه، پرداخت حقوق به کارکنان، خرید trahysite تجهیزات و .... اما در تجارت الکترونیک شما به هیچ یک از این موارد نیاز ندارید و می توانید با راه اندازی یک وب سایت از شر این همه هزینه های سنگین خلاص شوید!

برای ساخت سایت نیاز به سرمایه زیادی ندارید
جمع آوری اطلاعات مشتریان از طریق سایت
هنگامی که شما یک فروشگاه یا تجارت در دنیای سنتی دارید، دریافت اطلاعات تماس مشتری مانند شماره مشتری یا آدرس ایمیل آسان نیست و بسیاری ممکن است از ارائه این اطلاعات خودداری کنند. اما از طریق وب سایت می توانید اطلاعات تماس با مشتریان را در ازای پیشنهاداتی مانند اطلاع از تخفیف ها و جشنواره ها یا اشتراک در خبرنامه ها و غیره دریافت کنید. به این ترتیب می توانید با مخاطبان خود در تعامل باشید و در صورت نیاز از این اطلاعات برای بازاریابی و سایر اهداف استفاده کنید.

کدام وب سایت ها برای کسب و کار شما مضر هستند؟
علاوه بر تمام مزایای راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار شما، معایبی نیز دارد. این کاستی ها زمانی اتفاق می افتد که وب سایت شما غیر اصولی و بدون استاندارد طراحی شده باشد. در این صورت وجود سایت نه تنها بی فایده است، بلکه به مرور زمان به کسب و کار شما آسیب وارد می کند. در اینجا به برخی از اثرات مخرب وب سایت های غیر استاندارد اشاره می کنیم.

عدم امکان پاسخگویی به مشتری
از دست دادن سرمایه و زمان
ضربه ای به اعتماد به برند
غیرفعال کردن مدیریت سایت و ...
نتیجه
یکی از پیش نیازهای موفقیت کسب و کار امروزه راه اندازی یک وب سایت است. در این مقاله دلایل متعددی برای اهمیت طراحی سایت در کسب و کار ارائه کرده ایم. لازم به ذکر است که وب سایت ها می توانند منجر به موفقیت کسب و کاری شوند که تمامی اصول و استانداردها را در طراحی خود رعایت کنند.

اگر شما هم نیاز به طراحی سایت برای کسب و کار خود دارید یا می خواهید سایت خود را تغییر دهید می توانید در شرکت طراحی سایت مشهد دیجیتالیکس حساب باز کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *